ohlasy 17. výroční akademie Tanečního studia Ostrava 2016

 • děkujeme Vám za to, že jsme se mohli aktivně zúčastnit tohoto skvělého večeru

 • včera jsme prožili krásný večer, moc jsme se bavili, je úžasné, kolik lidiček zvládáte během roku rozpohybovat, (včetně nás seniorů), moc Vám díky , fakt super :-)

 • moc děkujeme za možnost na něčem takovém spolupracovat

 • děkujeme za krásný večer včera

 • chtěla bych Vám i celému týmu poděkovat za včerejší skvěle připravenou a zorganizovanou akademii. Taky musím velmi poděkovat všem lektorům tance, kolik toho děti naučili. Bylo příjemné vidět dceru s partnerem tolikrát na parketu. A moc se mi líbilo zařazení mezi starší a nejstarší tanečníky při vystoupení v černém. Přestože tam jsou ještě chybičky, myslím, že se stále zlepšují.

 • obrý den, akademie FAKT pěkná

 • moc děkujeme za včerejší taneční akademii. Musím opětovně konstatovat, že jste všichni odvedli kus práce a zároveň také choreografických
  nápadů. Stálo to opravdu za to. Přejeme Vám jen to nejlepší.

 • a klobouk dolů za perfektní zorganizování ... ovšem jako vždy :-)
  Opět se Vám podařilo vytvořit krásnou atmosféru a  malý ostrov tanečního ráje :-).

 • Nikdy bych netušila, že můžu mít zimomriavky z tance. Před všemi Vašimi lektory smekám

 • etošní akademie byla opět skvělá, zase v něčem jiná, měla spád, moderátor opět vtipný a některá vystoupení fakt super

 • Moji milí a upřímní přátelé, děláte to vždy super. Nemůžete za to, že někdy někdo odejde, že je období, kdy je hodně nebo málo párů. Máte však okolo sebe lidi, kteří ví. Vždy je u Vás srdce, které nabudí další. A já Vás za to miluju a úplně hodně. Děkuju že jste.

 • áska k práci a mít lidi okolo sebe s podporou je úžasné. Přijímej a dávej, pak to má smysl. Mám Vás moc ráda

 • Děkujeme za krásný zážitek, moc se Vám akademie povedls. Super

 • Celá akademie měla úžasnou atmosféru. Děkuji, že se mohu díky Vám rozvíjet a realizovat

 • Bylo to úžasné, mám Vás všechny moc rád

 • pět se to vyvedlo a já opět slzela, děkujeme moc

 • Myslím, že tentokrát to mělo velký spád

 • Akademie se povedla, byla moc hezká, jen tak dál

 • Myslím, že to bylo super, všechno se nám povedlo jak jsme chtěli

 • etos jsme stihla vidět ještě méně než jindy, vše co jsme viděla bylo super! holky si to užily a zatančily tak, jak nejlépe uměly. Ony jsou tak skvělé osobnosti, že jsem až pyšná, že na mé lekce tyhle skvělé ženy chodí. Děkuji za vše

 • Akademie byla pěkná, Růženka bomba

 • ak vždy krásné, děkujeme za bohatý kulturní zážitek

 • Děkujeme Vám za úžasný dechberoucí večer. Závěrečná „7“ nám stále zní v uších

 • ěkuju za krásný zážitek, akademie byla moc krásná, všichni udělali ohromný pokrok, až mi z toho spadla čelist. Dost neoprávněně, ale celou dobu jsem se cítila strašně hrdáJ upadl na mne kus překrásné nostalgie

 • Je to za námi, opět úžasná akademie, tentokrát zajímavá doprovodem – živá hudba – super! Všichni naši hosté, kteří byli poprvé – nadšeni, tleskali, obdivovali krásné a usměvavé lidičky i dětičky zapálené pro tanec. Přeji hodně úspěchů do další práce. Jsme rádi, že Vás známe , že můžeme být u Vašich-našich úspěchů, mám Vás moc ráda¨

 • Krásnou akademii. Škoda, že se letos nemůžu alespoň koukat, ale myslím na Vás Vašek

 • Jsem moc ráda, že jsem mohla být součástí takové prima akce, která mne dojímala právě proto, že byla od srdce a bylo to znát. Odvádíte úžasnou práci, jste skvělí lidé a úžasné duše, které vidím bohužel tak málo a přitom vždycky tak moc ráda. Povídala bych s Vámi hodiny a hodiny a vzpomínala na všechny ty Loukovy, semináře od Káji a Peťi, kdy mne Petra dokázala dostat na kolena (v dobrém slova smyslu) a Kája zvednout…tvoje naprosto boží svačinky a vymačkanej citronJ Váš přístup ke všemu a ke všem… Děkuju moc za pozvání a také za výbornou večeři s tou nejlepší společností, jakou bych si v Ostravě jen mohla přát. Mám Vás ráda! Růženka

 • děkujeme za opět krásný zážitek ze včerejší akademie. Syn si to skvěle užil. :-D

 • jsem šťastná, že jsem mohla být zase po dlouhé době s vámi..! Je to smutné že, už nejsme všichni spolu každý týden na trenincích, ale víš jak to je ..život je změna a musíme to tak přijmout..   Včera jsme si povídali s kamarádem-bývalým tanečníkem a shodli jsme se, že přesto, že už se nevidíme tak často..to co jste nám předali a
  předáváte, to co jsme zažili a zažíváme a co si odnášíme je něco velmi velmi cenného
  ..a určitě mě to v mém životě zásadně ovlivnilo .. a byť už s Vámi nejsem často, tak na
  vás často myslím, protože kdybych nepřišla do Dance studia, k tanci, k Jitušce, k Vám.. tak pravděpodobně teď nemám zdaleka tak bohatý a kvalitní a krásný život.. Moc si vážím vaši práce a moc pro mě znamená s jakou láskou, lidskostí a radostí, pečlivostí a profesionalitou to děláte. A moc mě těší, že to všechno co jsem se od vás naučila můžu předávat dál, nejen v práci -teď jak učím, ale i rodině, přátelům apod.. Ani to úplně nejde a není lehké slovy vyjádřit co to všechno pro mě znamená..☺️ 
  A je skvělé, že máte další generaci, která může zažít tu úžasnou a atmosféru a rodinu, kterou s Kájou vytváříte a dáváte dalším možnost mít prostřednictvím tance krásné dětství a zážitky a ukazujete jim hodnoty..
  Akademie pro mě byla příjemná, bylo zvláštní to prožívat jako divák.. Myslela jsem si, že budu plakat, ani jsem si kvůli toho  nenařasenkovala spodní řasyJ, ale tím, že to letos bylo spíše o mladších a ta ´´ naše ´´ parta se rozutekla a někteří z ní seděli hned vedle mě, tak to pro mě bylo méně emotivní než třeba loni, kdy jsme se všichni loučili.. Celé to bylo na profi úrovni, dotažené, mělo to spád..byť je to už xtá akademie, tak v ní zase bylo něco jiného a byla zase trošku něčím jiná.. Děti se úžasně zlepšují, Kubík se Saškou taky.. Přišlo mi super, že i ty malé páry jen plytce nekrokují, ale naopak z nich u toho tance něco vyzařuje a že tančí s radostí ( a úplně nejzapálenější byl Maty v bubácích od paní PavlyJ To třeba mezi tak malými páry, které tady v Praze potkávám nevidím a nepříjde mi, že jsou vedeni k radosti z tance.. Tady si trenér odučí lekci, dostane peníze a tím to většinou končí. Opravdu silný moment pro mě byl, když se tančila ta standardni společná sestava a děti vyběhly zevnitř z kroužku.. A to, že to tančily nejstarší páry i nejmladší...čišela z toho pospolitost.. Těším se na další setkání a určitě si myslím, že nemluvím jen za sebe, kdyz řeknu, ze jsme v srdci s vámi i když na parketě s váma každý den nejsme.. ☺️
  Děkuji ❤️.. Jsem moc vděčná.. 

 • Tanec, Martinka a ostatní ženské z Flamenka to tvoří takovou úžasnou směs, že nelze než i napodzim chtít tančit :-) s Vámi.
  A Vy jste takový dobrý duch tanečního studia :-)

 • nádherný zážitek. protože už chodím pravidelně několik let - jednoznačně musím konstatovat že choreografie paní Kashi jsou pro neskutečné krásné, a velkým přínosem pro studio a tedy tuto akci. vybraná hudba, taneční prvky, celé nastudování.... všechno - pozdvihlo úroveň zase o kousek výš, prosím vyřidte velké poděkování no a osobně je neznám - ale Kubík a Sašenka - to je radost tak hodně štěstí ve všem. To vystoupení před lidma byly pro mě docela nervy...;) a tak jsem tam i něco zkonila, ale dohromady jsme to zvládly a bylo to báječné, moc jsem si to užila. Klobouk dolů za celou organizaci akademie! Jsi borka  Byla nádherná a protože jsem toho dost neviděla, tak se těším na dvd. Pro mě celá akademie byla krásným zažitkem.

 • tak jsem se dívala na stránky, že jste byli úspěšní na mistrovství :-) gratuluji.
  a máte i hodně krásných ohlasů na akademii :-)
   jak jinak.. Byla krásná.
  Nejdříve mi chyběly nějaké starší páry, ale pak mi došlo, že se všichni loučili minule :-(
  Choreografie Pavly se mi zdály obměněné, děti tančily s radostí, jen se mi zdá a kamarádky mi
  samy taky říkaly, že tam ty velké holky v černém, co jim předcvičují, jsou zbytečné.
  Možná u těch malinkých ještě, ale u těch větších tam byly navíc...
  Moc se mi líbily choreografie od Kasii, u malých dětí jsem asi trochu čekala, že sněhulák roztaje :-), když přijde jaro a on statečně držel :-)
  velké holky s živou hudbou, to byla nádhera, zážitek, pěkné spojení a plynulé pohyby v moderně :-)
  Páry - Kuba se Sašenkou teda váleli, Kuba je šouman :-)
  byli úžasní, velký náboj a radost :-)
  a nádherné kostýmy.
  Na standard měly holky také krásné šaty, všichni byli moc šikovní.
  Nejdřív jsem si na nové partnery Dana a Katky nemohla zvyknout, ale pak jim to vlastně sedlo.
  Dan byl expresivnější pro mě než dřív a slušelo jim to.
  Kača na hudbu z Mrazíka, ty byly úžasné, to jim teda sedlo!
  Marek s Baruškou byli taky krásní, měli více prostoru na akademii se mi zdálo než jindy a vynikli. Baruška prokoukla a ožila :-)
  Nejhezčí byla pro mě choreografie všechny páry - tajemství švihu, malí jak vyskočili z velkých a pak jak to plynuloa bylo jich tolik, to šel mráz po zádech, a Monička tančila :-) to bylo krásné.
  Společné sambování bylo moc fajn, jsou lepší a lepší.
  20.léta - super kostýmy!!
  Hedvika blond, byla úžasná!! a jak to rozjeli, to bylo překvapení a hezké:-)
  Starší páry obdivuji a závidím jim, že tak tančí :-)
  Polka společná - to už je precizní standard :-)
  Flamenco - no musím před Marťou smeknout, opět dobrá choreografie, sestřih hudby, znám na tu hudbu tanec úplně jiný..., holky byly krásné, moje sestra byla nádherná, efektní práce s vějířem, obdivuji, že holky nejsou nijak pokročilé, ale bylo to postavené tak, že to nebylo poznat a mělo to atmosféru.
  Host - to bylo nečekané, byla skvělá, trnula jsem jak padala dolů a kousek nad zemí se zastavila, borka :-)
  Myslela jsem, že po flamencu pojedeme domů, protože další den jsme brzo vstávali, ale nešlo odejít :-)
  Aleš Juchelka byl vtipný, pohotový, moc se zbytečně nerozvykládal, což bylo fajn, obdivovala jsem rozhovory, ty lidi, co s ním mluvili, že dával otázky na tělo a lidi to zvládli dobře :-)
  holčička, co šla přes parket pro věc byla nepochopitelná, jiný by tam tryskem vletěl, ona s klidem baronky se prošla :-)))
  no celkově zase paráda, jste úžasní, že to takto dokážete a poděkování všem lidem i těm, co nejsou lektoři a pomáhají, makají...
  Je to jedna velká rodina a Ty jsi její duší a stmeluješ všechny,
  jsi úžasná..
  Moc Vám držím palce, a´t se dál daří a Ti, co jsou teď, ještě zůstanou dlouho tančit a vyhrávají .-)

 • Myslím, že celkově choreografie "Tajemství švihu" měla veliký ohlas, na několika místech publikum začalo tleskat a číslo, kde tančí najednou 40 lidí různých věkových kategorií, to se vidí málokdy. Vypadalo to, že co má nohy a ruce ve studiu, se obulo do standardek a vyrazilo tančit valčíček.
  Sledovala jsem akademii pozorněji až v druhé polovině, z čísel se mi moc líbila choroška od Kaši - holky to fakt zvládly perfektně, i v náročných variacích na zemi byly všechny stejné, klobouk dolů, hodně se výkonnostně posunuly - to je na nějakou soutěž, bomba. A nápad se živou hudbou je novinka - to ještě nikdo neměl:-D.
  Z účinkujících párů - show samozřejmě zaujal Mrazík - ta hláška "Ha, Ivan" + výběr hudby a její střih - až po kostýmy - člověk by se na to díval do nekonečna. Klobouk dolů, jak ty pecky zatančili Honza s Katkou na 4 minuty.
  Také Dan s Emou měli zajímavá čísla, Ema měla krásné šaty na standard na tango , ty modrobílé + na latinu ty černé flitrové s kloboukem, to byl dobrý nápad na ukázky. Bylo fajn, že přijela.
  Také se nám moc líbil Kubík se Sašenkou - měli na ukázky docela dlouhé skladby (např. Jive), tak to měli také náročné. Hezký byl valčíček, jak ho dali choreograficky dokopy.
  A na závěr Růženka na tyči - museli jsme přivírat oči, jak letěla po hlavě dolů a zastavila se několik centimetrů nad zemí. Někteří lidi byli z toho úplně paf - jedna paní si tam zakrývala oči, aby to nemusela vidět, jak Růženka skončí - takový měla strach. Je  to bomba, že můžete nasmlouvat takové ukázky.
Facebook
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Moravskoslezský kraj
www.ostrava.cz
Poruba