Tanec pro děti a mládež

HOBBY tanec

Taneční a Dance studio Ostrava poskytuje zázemí jednak dětem v "hobby" skupinách, kdy tréninky probíhají 1-2x týdně. Děti se zde připravují na Dny otevřených dveří, taneční vystoupení v průběhu roku, eventuálně soutěže v MS kraji a především na každoroční výroční taneční akademii.
Tančíme s dětmi již od cca 4 let věku.

Intenzivní Sportovní tanec

Taneční a Dance studio Ostrava dále poskytuje také zázemí pro sportovní taneční páry a nabízí jako jeden z mála tanečních klubů v Ostravě výuku 10-ti tanců, tj. ST a LA tanců, a to na špičkové úrovni.
Tančíme s dětmi cca od 8-10 let věku.

Přijďte mezi nás :)

 

Rozvrh hodin na školní rok 2020/21 se připravuje

 

 

zapisZÁPIS a KONKURZ pro VŠECHNY (a děti od 4 let)

 

 

 

Oficiální výuka v sezóne 2019-20 začíná 9.9.2019.

mapa B.Martinů >>>

mapa Slunečnice >>>

mapa SŠ Matějčka >>>

mapa gym.Tigrida >>>

 

Provozní řád Tanečního studia Ostrava >>>

 

Přijďte, hrajte si a tančete s námi - stojí to za to :)

Tanec je jednou z nejpřirozenějších pohybových aktivit pro děti i dospělé. Rozvíjí rovnoměrně a všestranně všechny svalové skupiny, proto bývá vřele doporučován dětskými lékaři a mnohdy také jako doplněk k hlavnímu sportu. Vznosné taneční držení je nejen krásné, ale hlavně zdravé (kdy nemačkáme naše vnitřní orgány ve shrbeném těle, ale mohou volně dýchat, hýbat se a dělat nám tu nejlepší službu).

V tanečním studiu pracujeme zpravidla s dětmi od 4 let věku. Děti začínají tančit v dětské taneční přípravce, poté přecházejí do dívčích či smíšených pokročilejších tanečních skupin. Děti učíme správným pohybovým návykům a zásadám, správnému držení těla, pohybové paměti, orientaci v prostoru, práci ve skupině, rozvíjíme rytmické cítění apod. Vše formou hry. Výuka probíhá na SVČ Korunka, B. Martinů 1117, v odpoledních a večerních hodinách, od pondělí do pátku (1x - 5x týdně - dle výkonnosti tanečníků). Výuka probíhá pravidelně po celý školní rok (probíhá i během pololetních, jarních, podzimních prázdnin, a mnohdy i ve dnech pracovních svátků).

Za sebou máme  již 20 let nepřetržité výuky v Porubě a tudíž pracujeme s pokročilými tanečníky.  Taneční skupiny doplňujeme zpravidla 1x ročně zápisem a konkurzem (obvykle v září). Během roku přijímáme nové zájemce po předchozí domluvě a po tzv. zkušebních trénincích.

Děti do taneční přípravky se zapisují v září na základě přihlášek a zde dáváme šanci všem dětem. Do přípravky děti zapisujeme i během školního roku.

ohlasy >>>

 

Fotogalerie

tanec hrou
Tanec hrou
juniorské skupiny
Juniorské skupiny
skupiny mládež
Mládežnické skupiny
     
moderna
Moderní tanec
páry
Sportovní taneční páry
 
Facebook
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Moravskoslezský kraj
www.ostrava.cz
Poruba