Partneři

Obejít se ve sportu bez sponzorů je velice obtížné. Pro prezentaci sponzorů je přitom v oblasti společenského tance řada příležitostí:

  • Veškeré významné evropské soutěže jsou (díky obrovské popularitě této disciplíny v Západní Evropě) přenášeny televizí, u nás se v televizi objevuje prozatím zhruba každá třetí akce tohoto typu, zájem médií nicméně stále stoupá.
  • Pořadatelé jsou při prezentaci každého tanečního páru povinni vždy uvádět jeho příslušnost k zemi či tanečnímu klubu spolu se jménem případného sponzora.
  • Velikost loga sponzora umístěného přímo na tanečním kostýmu je sice striktně omezena (hlavně z estetických důvodů), pro reklamu je ale prostor na tréninkovém oblečení, reprezentačním oděvu (uplatní se např. na společenských akcích, které jsou nedílnou součástí každé významnější soutěže) i na ochranných vacích pro přepravu kostýmů a na kosmetických kufřících, které si tanečníci nosí s sebou k parketu.

Zkušení tanečníci pod vedením Karla Banka a Leony Bankové Švardalové mají za sebou desítky úspěšných vystoupení na nejrůznějších společenských a reklamních akcích (v poslední době zejména prezentace typu „event promotion“), vystupují na nejprestižnějších plesech doma i v zahraničí, objevují se v televizi a v divadle, příkladně reprezentují město Ostravu a ČR.

Děkujeme všem našim milým obchodním partnerům, kteří svou pomoc směřují k tanci a tanečnímu umění.

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Česká unie sportu
Národní sportovní agentura
Moravskoslezský kraj
Ostrava
Ostrava Poruba
Korunka